SGWT = EEN AAN EEN SCHORSING GEKOPPELDE WEDSTRIJDTAAK.
(iemand die Geschorst is voor zijn eigen thuiswedstrijd, moet bij diezelfde wedstrijd Tafelen of Fluiten).


DEFINITIEF PROGRAMMA (VOLGENS HET HUIDIGE WEDSTRIJDTAKEN-BELEID):


VRIJDAG 24 JANUARI
SPORTHAL CLEIJN DUIN
20.45 Sportiff Company Grasshoppers V201    - CBV Binnenland V201  Fluiten: Landelijke Arbiter       Jury: Isa de Jong
                                                                            Landelijke Arbiter             Isa Plug
                                                                                                           Peter van der Zwart
20.45 Sportiff Company Grasshoppers M201    - Cady '73 M202        Fluiten: Luke de Jong             Jury: Mitchell Steenbeek
                                                                            Marcel Boneschansker           Maurits Mol

ZATERDAG 25 JANUARI
SPORTHAL CLEIJN DUIN
09.30 Sportiff Company Grasshoppers X122    - Bouncers B'ball X122 Fluiten: Tim de Jong              Jury: Jilldau Verdoes
                                                                            Karin Kuyt                     Aniek Kuijt
09.30 Sportiff Company Grasshoppers X103    - CobraNova X101       Fluiten: Nick de Jager            Jury: Rachel Imthorn
                                                                            Gijs-Jan Berkhey               Thirza van Rijn
09.30 Sportiff Company Grasshoppers X101    - CBV Binnenland X101  Fluiten: Kees van den Burg        Jury: Wieke den Hollander
                                                                            Rosalie Aandewiel              Anna van der Plas
11.15 Sportiff Company Grasshoppers X123    - Helmink Heroes X121  Fluiten: Deborah Vos              Jury: Deborah Haasnoot
                                                                            Pien Draisma                   Lieneke Hoek
11.15 Sportiff Company Grasshoppers X102    - BV Squirrels X101    Fluiten: Ravi van Beelen          Jury: Justin van den Oever
                                                                            Joep Draisma                   Jeroen de Wilt
13.00 Sportiff Company Grasshoppers V162    - BC Apollo A'dam V162 Fluiten: Dennis Dorrepaal         Jury: Anouk van Ellinkhuizen
                                                                            Ruben van Duijn                Noa Mos
15.00 Sportiff Company Grasshoppers V141    - BS Leiden V141       Fluiten: Marc de Vries            Jury: Anne van Delft
                                                                            Jeroen Zuijderduijn            Dominique Dijkdrent
15.00 Sportiff Company Grasshoppers V181    - B'ball Academie L. 1 Fluiten: Landelijke Arbiter       Jury: Mia Hordijk
                                                                            Landelijke Arbiter             Lotte Meijvogel
                                                                                                           Peter van der Zwart
17.00 Sportiff Company Grasshoppers V161    - BV Juventus V161     Fluiten: Landelijke Arbiter       Jury: Areen van Duijvenvoorde
                                                                            Landelijke Arbiter             Eline van Duijvenvoorde
                                                                                                           Peter van der Zwart
17.20 Sportiff Company Grasshoppers X141    - Divine X142          Fluiten: Oguzhan Özel             Jury: Sophie Bekker
                                                                            Pieter Barnhoorn               Liselot Kulk
20.00 Sportiff Company Grasshoppers VSE1    - 4Consult/Binnenland  Fluiten: Landelijke Arbiter       Jury: Puck Geijteman
                                                                            Landelijke Arbiter             Emma Govers
                                                                            Landelijke Arbiter             Peter van der Zwart

WOENSDAG 29 JANUARI
SPORTHAL CLEIJN DUIN
20.30 Sportiff Company Grasshoppers VSE1    - Dozy BV Den Helder 1 Fluiten: Landelijke Arbiter       Jury: Jasmijn Aandewiel
                                                                            Landelijke Arbiter             Britt van Duijn
                                                                            Landelijke Arbiter             Peter van der Zwart

VRIJDAG 31 JANUARI
SPORTHAL CLEIJN DUIN
20.45 Sportiff Company Grasshoppers MSE2    - Landstede B'ball ZAC Fluiten: Landelijke Arbiter       Jury: Céline de Jong
                                                                            Landelijke Arbiter             Carin Tawfik
                                                                                                           Peter van der Zwart
20.45 Sportiff Company Grasshoppers VSE3    - MSV Basketball VSE1  Fluiten: Jim van Zijl             Jury: Noor van Duijn
                                                                            Mees Jagerman                  Jari Voigt

ZATERDAG  1 FEBRUARI
SPORTHAL CLEIJN DUIN
13.15 Sportiff Company Grasshoppers M161    - Bouncers Basketball  Fluiten: Aram Kchadourian         Jury: Wesley van Eldik
                                                                            Lukas de Haas                  Wouter Oudshoorn
13.15 Sportiff Company Grasshoppers X121    - BC Utrecht Cangeroes Fluiten: Arwin Kraijenoord        Jury: Lucas Smit
                                                                            Djordi Bulk                    Sam van der Plas
15.15 Sportiff Company Grasshoppers M181    - Zoebas M182          Fluiten: Youri van der Linden     Jury: David Agadjanian
                                                                            Jordi Menkhorst                Lucas Kales
15.15 Sportiff Company Grasshoppers V142    - BC Utrecht Cangeroes Fluiten: Glenn Schijf             Jury: Tarek Djamgbedja
                                                                            Madelief de Bleeker            Robbie Schat
18.00 Sportiff Company Grasshoppers VSE1    - Lekdetec.nl VSE1     Fluiten: Landelijke Arbiter       Jury: Idir Bourjouane
                                                                            Landelijke Arbiter             Sjors Besseling
                                                                            Landelijke Arbiter             Jake Prins
20.30 Sportiff Company Grasshoppers MSE1    - BS Leiden MSE1       Fluiten: Landelijke Arbiter       Jury: Saar van Duijn-Desombere
                                                                            Landelijke Arbiter             Noor Driessen
                                                                            Landelijke Arbiter             Marieke van Schie

TIJDELIJK PROGRAMMA (VOLGENS HET HUIDIGE WEDSTRIJDTAKEN-BELEID):


VRIJDAG  7 FEBRUARI
SPORTHAL CLEIJN DUIN
20.45 Sportiff Company Grasshoppers VSE2    - Green Eagles VSE1    Fluiten: Landelijke Arbiter       Jury: Chris Andriessen
                                                                            Landelijke Arbiter             Maaike Roosendaal
                                                                                                           Peter van der Zwart
20.45 Sportiff Company Grasshoppers V201    - BC APOLLO A'dam V201 Fluiten: Landelijke Arbiter       Jury: Femke Roosendaal
                                                                            Landelijke Arbiter             Senna van Dijk
                                                                                                           Corstian van der Marel

ZATERDAG  8 FEBRUARI
SPORTHAL CLEIJN DUIN
09.30 Sportiff Company Grasshoppers X121    - D.B.V. Rowic X121    Fluiten: Huug Aandewiel           Jury: Cameron Mensah-Hoek (X141)
                                                                            Joep Draisma                   Finn Ouwehand
                                                                                                           Peter van der Zwart
09.30 Sportiff Company Grasshoppers X103    - Zoebas X102          Fluiten: Suzanne Hoek             Jury: Matthijs Smit
                                                                            Kim Schaap                     Bart Florissen
09.30 Sportiff Company Grasshoppers X102    - New Stars X101       Fluiten: Deborah Vos              Jury: Philip Brauckman
                                                                            Melissa Freke                  Serj Shahenean
11.15 Sportiff Company Grasshoppers X141    - Rotterdam-Zuid X141  Fluiten: Mia Hordijk              Jury: Bess Kromhout
                                                                            Pieter Barnhoorn               Marith van Duijvenvoorde
11.15 Sportiff Company Grasshoppers X122    - Flax Field Fighters  Fluiten: ?????                    Jury: Evy de Jong
                                                                            Karin Kuyt                     Sanne Eikelboom
11.15 Sportiff Company Grasshoppers X104    - Lokomotief X102      Fluiten: Alissa van der Plas      Jury: Nora Schaap
                                                                            Dianne van Wijk                Jetske Veldmaat
13.15 Sportiff Company Grasshoppers V141    - Dozy BV Den Helder 1 Fluiten: Marc de Vries            Jury: Yvette Schoneveld
                                                                            Jeroen Zuijderduijn            Lisa Bauw
13.15 Sportiff Company Grasshoppers V181    - Attacus V181         Fluiten: Landelijke Arbiter       Jury: Lotte van Kruistum
                                                                            Landelijke Arbiter             Katie Gout
                                                                                                           Ilse Kuyt
15.15 Sportiff Company Grasshoppers V161    - Landslake Lions V161 Fluiten: Landelijke Arbiter       Jury: Maddy Gans
                                                                            Landelijke Arbiter             Febe Star
                                                                                                           Peter van der Zwart
15.30 Sportiff Company Grasshoppers M201    - River Trotters M201  Fluiten: Wesley Kikkert           Jury: Bram van Paridon
                                                                            Jasper Mattijssen              ?????
17.30 Sportiff Company Grasshoppers MSE3    - DAS MSE2             Fluiten: Landelijke Arbiter       Jury: Anouk Peeman
                                                                            Landelijke Arbiter             Peter van der Zwart
                                                                                                           Yara Paulides
20.15 Sportiff Company Grasshoppers VSE1    - Keijser C.M.Sparks 1 Fluiten: Landelijke Arbiter       Jury: Max Boogaard
                                                                            Landelijke Arbiter             Arend Raats
                                                                            Landelijke Arbiter             Sam Kuijt

VRIJDAG 14 FEBRUARI
SPORTHAL CLEIJN DUIN
20.45 Sportiff Company Grasshoppers V201    - Dozy BV Den Helder 1 Fluiten: Landelijke Arbiter       Jury: Simone Verbeek
                                                                            Landelijke Arbiter             Sofie Kuijt
                                                                                                           Peter van der Zwart
20.45 Sportiff Company Grasshoppers VSE3    - Den Haag Seagulls 1  Fluiten: Luke de Jong             Jury: Britt Harwig
                                                                            Ruben van Duijn                Robyn Eikelboom

ZATERDAG 15 FEBRUARI
SPORTHAL CLEIJN DUIN
09.30 Sportiff Company Grasshoppers X104    - Forwodians X102      Fluiten: Mees Jagerman            Jury: Jay Roerade
                                                                            Sannemarijn Kuyt               Jeroen de Wilt
09.30 Sportiff Company Grasshoppers X121    - Crackerjacks X121    Fluiten: Tim de Jong              Jury: Jochem Varkevisser
                                                                            Lars van der Plas              Ignas Svirinavicills
11.15 Sportiff Company Grasshoppers V142    - Goba V141            Fluiten: Pien Draisma             Jury: Anna van der Plas
                                                                            Ravi van Beelen                Wieke den Hollander
11.15 Sportiff Company Grasshoppers V183    - Crackerjacks V182    Fluiten: Rosalie Aandewiel        Jury: Eliza van Velzen
                                                                            Nick de Jager                  Anne van Delft
13.00 Sportiff Company Grasshoppers V141    - Peatminers V141      Fluiten: Rosie Kanbier            Jury: Esmée Dijkdrent
                                                                            Kinou Kanbier                  Selina Ouwehand
13.15 Sportiff Company Grasshoppers M181    - Zoebas M182          Fluiten: Oguzhan Özel             Jury: Fleur Boere
                                                                            Dennis Dorrepaal               Ruby Gans
15.15 Sportiff Company Grasshoppers V161    - CBV Binnenland V161  Fluiten: Landelijke Arbiter       Jury: Rianne Kraaijenoord
                                                                            Landelijke Arbiter             Clarissa van Duijn
                                                                                                           Peter van der Zwart
15.15 Sportiff Company Grasshoppers M201    - DAS M201             Fluiten: Jim van Zijl             Jury: Frieda van der Schaaf
                                                                            Kees van den Burg              Isa Andriessen
18.00 Sportiff Company Grasshoppers VSE1    - Jolly Jumpers VSE1   Fluiten: Landelijke Arbiter       Jury: Thomas van Rijn
                                                                            Landelijke Arbiter             Alex van Wijk
                                                                            Landelijke Arbiter             Peter van der Zwart
20.30 Sportiff Company Grasshoppers MSE1    - B.C. Virtus MSE1     Fluiten: Landelijke Arbiter       Jury: Saar van Duijn-Desombere
                                                                            Landelijke Arbiter             Jolien Oudshoorn
                                                                            Landelijke Arbiter             Peter van der Zwart

SGWT = EEN AAN EEN SCHORSING GEKOPPELDE WEDSTRIJDTAAK.
(iemand die Geschorst is voor zijn eigen thuiswedstrijd, moet bij diezelfde wedstrijd Tafelen of Fluiten).